0
Stadion Olimpijski we Wrocławiu.
Stadion Olimpijski we Wrocławiu to zabytkowy obiekt sportowy, który przeszedł gruntowny remont i stanie się jedną z głównych aren zmagań sportowców podczas The World Games 2017.
Zapoznaj się z najnowszą realizacją systemu nagłośnienia wykorzystującą sieć IRIS-Net.

Artykuł PDF
Stadion Arena Zabrze.
Stadion Arena Zabrze to nowoczesny, w pełni funkcjonalny stadion piłkarski. Jedyny tego typu obiekt na Śląsku o całkowitej pojemności 24 563 miejsc. Zapoznaj się z najnowszą realizacją IRIS-Net na stadionie piłkarskim.
Artykuł PDF
Hala Widowiskowo Sportowa Centrum w Dąbrowie Górniczej.
Hala Widowiskowo Sportowa Centrum to nowoczesny obiekt mogący pomieścić ponad trzy tysięce widzów. Powierzchnia areny sportowej pozwala na jednoczesne rozłożenie 3 boisk do siatkówki. Zapoznaj się z najnowszą realizacją systemu nagłośnienia bazującego na sieci IRIS-Net.
Artykuł PDF
Miejskie Centrum Kultury w Płoński.
System nagłośnienia w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku, to przykład instalacji, w której sieć
IRIS-Net posłużyła do stworzenia wygodnego interfejsu bazującego na wcześniej przygotowanych presetach.

Artykuł PDF
Stadion Miejski w Tychach.
Stadion Miejski w Tychach to nowoczesny obiekt wielofunkcyjny, którego trybuny mogą pomieścić ponad 15 tysięcy widzów. System nagłośnienia jest zintegrowany z Dźwiękowym Systemem Ostrzegawczym, a nad całością instalacji czuwa sieć IRIS-Net.
Artykuł PDF
Stadion Sportowy w Barcinie.
W skład systemu nagłośnienia na Stadionie Sportowym w Barcinie wchodzą wzmacniacze mocy Dynacord DSA oraz zestawy głośnikowe Community. Zapoznaj się z nową realizacją wykorzystującą sieć IRIS-Net na obiekcie sportowym.
Artykuł PDF
Lubartowski Ośrodek Kultury.
Wzmacniacze mocy Dynacord PowerH, zestawy głośnikowe Vertical Array. Niezależny system kinowy bazujący na urządzeniach Experience Live. Zobacz nową realizację wykorzystującą sieć IRIS-Net.
Artykuł PDF
Szkoła muzyczna w Krakowie.
W skład systemu nagłośnienia sali koncertowej w szkole muzycznej I i II stopnia w Krakowie wchodzą zestawy głośnikowe serii VariLine, wzmacniacze serii LX i DSA oraz matryca P64. Zapoznaj się z najanowszą realizacją wykorzystującą sieć IRIS-Net.
Artykuł PDF
Afrykarium we Wrocławiu.
Na terenie Afrykarium działają 4 niezależne systemy nagłośnienia. Nagłośnienie efektowe Afrykarium, system AV sal konferencyjnych, nagłośnienie restauracji oraz Dźwiękowy System Ostrzegawczy.
Artykuł PDF
Sokołowski Ośrodek Kultury.
Sala widowiskowo-kinowa na 377 osób. Systemy Dynacord Vertical Array oraz Dynacord Cobra 4. Wszystkie zestawy głośnikowe zainstalowane na obiekcie pracują w oparciu o dedykowane filtry FIR. Zapoznaj się z instalacja w Sokołowskim Ośrodku Kultury.
Artykuł PDF
Stadion Arena Lublin.
System nagłośnienia stadionu zrealizowano w oparciu o elektronikę Dynacord, zestawy głośnikowe Communitty, głośniki ic-audio oraz projektory Bosch. Zobacz system nagłośnienia zrealizowany na Stadionie Arena Lublin.
Artykuł PDF
Centrum Kultury w Giżycku.
Zestawy System zaprojektowano w oparciu o matrycę P64, zestawy głośnikowe serii Dynacord VariLine oraz cztery wzmacniacze mocy z rodziny Dynacord LX. Zapoznaj się z nową realizacją IRIS-Net oddaną do użytku w Giżyckim Centrum Kultury.
Artykuł PDF
Stadion Miejski w Białymstoku.
Zestawy głośnikowe Community R-Series, mikser foniczny CMS 2200-3, cyfrowa matryca sterująca Dynacord DPM 8016 oraz matryce Dynacord P64. Zobacz system nagłośnienia zrealizowany na Stadionie Miejskim w Białymstoku.
Artykuł PDF
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie.
Zestawy głośnikowe VariLine, wzmacniacze mocy PowerH, system monitorowy CXM15. Zapoznaj się z najnowszym systemem nagłośnienia estradowego Dynacord zainstalowanego w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie.
Artykuł PDF
Teatr Jaracza w Olsztynie.
Zestawy głośnikowe VariLine, D-Lite, oraz subwoofery PSD z rodziny Vertical Array. Wzmacniacze mocy PowerH, oraz matryca Dynacord P64. Zapoznaj się wielofunkcyjną instalacją systemów nagłośnienia w olsztyńskim Teatrze im. Stefana Jaracza.
Artykuł PDF
Stadion Miejski w Mielcu.
24 zestawy głośnikowe Community R.5HPT, 2 Community R2-52, wielokanałowe wzmacniacze Dynacord DSA i PCL 1240T oraz mikser Dynacord CMS 1000-3. Zobacz pięcio strefową instalację IRIS-Net przygotowana dla Stadionu Miejskiego w Mielcu.
Artykuł PDF
Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
8 szeroko pasmowych zestawów głośnikowych Dynacord TS400, mikser CMS 1600-3 oraz matryca Dynacord P64. Zapoznaj się z trzy strefowym systemem nagłośnienia w Hali Sportowej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
Artykuł PDF
Dworzec Główny Katowice.
Instalacja na Dworcu Głównym w Katowicach to wyjątkowe połączenie systemów prosound i
rozgłoszeniowych. Integracja obejmuje Dźwiękowy System Ostrzegawczy (DSO) z Systemem
Informacji Podróżnych (SIP).

Artykuł PDF
Strefa VIP na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.
System nagłośnienia małej sceny strefy VIP został oparty na urządzeniach marki Dynacord. Do głównego nagłośnienia zostały użyte pełno pasmowe kolumny głośnikowe, wsparte niskotonowymi zestawami głośnikowymi z serii VariLine.
Artykuł PDF
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach.
Matryca Dynacord P64, 6 zestawów głośnikowych Dynacord D8, 6 zestawów głośnikowych Dynacord D12-3, wzmacniacze mocy DSA 8405 oraz DSA 8805. Zapoznaj się z trzystrefowym systemem nagłośnienia w Miejski Ośrodeku Kultury w Żorach.
Artykuł PDF
Uniwersytet Warmińsko Mazurski.
4 matryce Dynacord P64, 8 głośników szerokopasmowych Dynacord D8, wzmacniacze mocy DSA8204 oraz mikrofony Sennheiser. Zapoznaj się z instalacją obejmującą 4 sale konferencyjno, wykładowe na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim.
Artykuł PDF
Politechnika w Opolu.
Cyfrowa matryca audio Dynacord P64 wyposażona w moduły A0-1 i MI01,wzmacniacze mocy DSA 8206 oraz PCL 1225T oraz 32 zestawy głośnikowe i 44 głośniki sufitowe. Zapoznaj się z instalacją obejmującą 16 sal konferencyjno, wykładowych oraz aulę na Politechnice w Opolu.
Artykuł PDF
Politechnika w Białymstoku.
4 zestawy głośnikowe D8, dwie matryce P64 oraz wzmacniacze mocy z serii DSA i PCL. Kontrola oraz sterowanie systemem odbywa się przy wykorzystaniu oprogramowania IRIS Net oraz specjalnych klawiatur kontrolnych PWS-4 i PWS-6.
Artykuł PDF
Światowe Centrum Słuchu w Kajetanach
123 głośniki sufitowe IC Audio, wielokanałowe wzmaniacze mocy Dynacord DSA, matryca Dynacord P64 oraz Dynacord DPM4000. Wielostrefowy system nagłośnienia pracujący w sieci IRIS Net sterowany jest z pozycji pulpitu mikrofonowego Dynacord DPC4520.
Artykuł PDF
Hala Stulecia we Wrocławiu
52 zestawy głośnikowe Community R2, 8 zestawów głośnikowych Community WET 2W8 oraz setki głośnikoów naściennych i sufitowych. Systemem zarządza matryca Dynacord P64. Kontrola oraz sterowanie systemem odbywa się z platformy PC przy wykorzystaniu oprogramowania IRIS Net.
Artykuł PDF
Sala widowiskowo-kinowa w Zambrowie
36 zestawów głośnikowych Dynacord VariLine, 14 wzmacniaczy Dynacord z serii LX oraz matryca audio P64-1500 umożliwiająca zarządzaniem systemu za pośrednictwem IRIS-Net.
Artykuł PDF
Stadion Miejski - Piast Gliwice
62 zestawy głośnikowe Community przeznaczone do nagłośnienia trybun, wielokanałowe wzmacniacze mocy Dynacord DSA, sterowanie system z pozycji kosolety Dynacord CMS 1600 oraz panelu dotykowego służącego do zarządzania IRIS-Net.
Artykuł PDF
Muszla Kocertowa w Ostrowcu Świętokrzyskim
Dynacord COBRA 4, wzmacniacze H5000, monitory CXM15 oraz światłowód łączący scenę z konsolą miksującą. Muszla Koncertowa w Ostrowcu Świętokrzyskim to jeden z najlepiej wyposażonych tego typu obiektów w Polsce.
Artykuł PDF
Stadion Cracovii
42 zestawy głośnikowe Community, wielokanałowe wzmacniacze mocy Dynacord DSA oraz sterowanie systemem nagłośnienia z platformy PC przy wykorzystaniu oprogramowania IRIS Net.
Artykuł PDF
Rydłutowskie Centrum Kultury
Instalacja pięciu niezależnych systemów nagłośnienia w Rydłutowskim Centrum Kultury. System główny na sali widowiskowej składa się z wzmacniaczy Power H oraz kolumn VariLine zarządzanych oprogramowaniem IRIS Net.
Artykuł PDF
Teatr Powszechny Warszawa - Scena Kameralna (200)
System nagłośnienia w Teatrze Powrzechnym na scenie kameralnej to wielofunkcjyjna instalacja, umożliwiająca różnorodną konfigurację w zależności od ustawienia sceny. Najwyższej jakości komponenty i unikalne rozwiązania gwarantują wygodę obsługi i znakomitą jakość dźwięku.
Artykuł PDF
Siedlecki Dom Kultury
Instalacja w Siedleckim Domu Kultury to połączenie znakomitej jakości dźwięku i elegancji.
Artykuł PDF
     
Hala Sportowa w Rybniku
Instalacja w Hali Sportowej w Rybniku to przykład wykorzystania sieci IRIS-Net do wspomagania systemu monitoringu obiektu wielkopowierzchniowego.
Artykuł PDF
Teatr Powszechny Warszawa - Scena Główna (300)
System nagłośnienia w Teatrze Powrzechnym na scenie głównej to wielofunkcjyjna instalacja, umożliwiająca różnorodną konfigurację w zależności od ustawienia sceny. Najwyższej jakości komponenty i unikalne rozwiązania gwarantują wygodę obsługi i znakomitą jakość dźwięku.
Artykuł PDF
 
Dom Kultury w Rzeszowie
Instalacja nagłośnieniowa w Rzeszowskim Domu Kultury wykorzystuje 6 wzmacniacz H2500, wyposażonych w moduły RCM26.
Artykuł PDF
     
Hotel Modrzewie Park w Szczawnicy
Hotelowy system podzielony na 12 niezależnych stref nagłośnienia – bary, basen, lobby, holle, dwie restauracje i inne pomieszczenia. W każdej strefie użytkownik może indywidualnie wybrać źródło dźwięku podłączone do matrycy P64.
Artykuł PDF

 

OGÓLNOPOLSKI SERWIS POŚWIĘCONY SIECIOWYM ROZWIĄZANIOM AUDIO WYKONANY NA ZLECECNIE TOMMEX ŻEBROWSCY SP. J.
KOPIOWANIE BEZ ZGODY AUTORÓW ZABRONIONE.
2010